Doručení vstupenek

Každý pořadatel má možnost zvolit způsob doručení vstupenek. Na výběr má možnosti online doručení na email nebo osobního odběru na odběrném místě, případně může zvolit obě tyto možnosti.

Možnosti doručení vstupenek se proto mohou u jednotlivých akcí lišit.

A) Online doručení vstupenek

Po úhradě rezervace vstupenky ám přijde vstupenka s unikátních QR kódem na váš email. Při vstupu se ujistěte, že máte možnosti, jak viditelně ukázat obsluze celý QR kód na vstupence. (POZOR: V případě, že si vstupenku vytisknete doma, tak se ujistěte, že QR kód není poškozen). Online úhrada a doručení vstupenek může být zpoplatněno transakčním poplatkem z důvodu pokrytí poplatků bank a platebních zprostředkovatelů.

B) Osobní odběr na odběrném místě

Do emailu vám přijde speciální kód, kterým se prokážete na odběrném místě a následně vám obsluha vydá daný počet vstupenek, který na místě uhradíte. Osobní odběr může být zpoplatněn o provizní poplatek odběrných míst.

_________________________________________________________________

V obou případech je vstupenka vybavena unikátním QR kódem a po předložení u vstupu do místa konání akce bude zkontrolována čtecím zařízením. QR kód vstupenky je možné naskenovat pouze 1x, následně se celý kód (vstupenka) zneplatní.

Ujistěte se proto, že nemůže dojít k „nafocení“, okopírování vstupenky případně jinému zneužití. Provozovatel portálu ticketHOME nenese odpovědnost za problémy způsobené neoprávněným kopírováním vstupenky.