O službě ticketHOME.cz

O službě ticketHOME.cz

 

Naše služba jsou určena všem organizátorům nejrůznějších eventů a vystoupení, kteří si chtějí zjednodušit proces prodeje a kontroly vstupenek. Díky našemu jedinečnému systému zamezíte riziku padělání a tomu, aby na Vaší akci přišel někdo bez zaplacení tzv. „na černo“. Služba ticketHOME.cz najde své uplatnění ve školních plesech, koncertech, festivalech, divadelních vystoupeních, konferencích, klubech, sportovních utkáních či nejrůznějších typů soukromých akcí – možností, kde využít službu tickethome.cz je celá řada.Věříme, že díky silnému týmu, který stojí za vývojem této služby, a který ji sám úspěšně již několik let využívá na svých akcích s několika tisícovou návštěvností se budete s touto službou setkávat stále častěji.

V čem jsou hlavní výhody využití naší služby?

 

1) Sami tuto službu využíváme v rámci naší eventové agentury a její vývoj byl přizpůsoben do detailu skutečným potřebám organizátorů, kteří mají reálné zkušenosti s oraganizací.
2) Služba ticketHOME je uživatelsky velice přívětivá a jednoduchá. Nákup vstupenek provedete na několik kliknutí bez povinné registrace.
3) Vstupenky máte k dispozici okamžitě po jejich zaplacení na emailu.
4) Je zde možnost zvolit si vlastní odběrné místo například v místě konání a nejrůzněji přidávat odběrné místa pouze pro Vaší akci nebo využít možnosti sítě odběrných míst.
5) Pokud nechcete, tak pro vstupenky nemusíte nikde chodit a systém lze využít plně k pohodlnému nákupu odkudkoliv online.
6) Díky speciálnímu QR kódu zde není možnost tuto vstupenku padělat a garantujeme 100% platnost všech těchto vstupenek.
7) Díky jednoduché mobilní aplikaci a možnosti skenování QR kódu nemůže udělat obsluha u vstupu chybu. (Vše máme detailně popsáno v dokumentaci, případně Vaší akci může kompletně v rámci služby odbavit náš tým)
8) Ve webové administraci ticketHOME.cz můžete sledovat veškeré údaje a statistiky ke svému eventu vždy online a přehledně na jednom místě.

 

V případě, že vás naše služba zaujala neváhejte nám napsat na email: info@tickethome.cz