Platba za vstupenky

Vstupenky na ticketHOME.cz zakoupíte platbou online nebo bankovním převodem z každého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Platbu v hotovosti následně můžete využít na vybraných odběrných místech pořadatele akce.

1) Platba platební kartou

Pro zprostředkování platby kartou využíváme prověřenou platební bránu GOPAY, která umožňuje zaplatit všemi běžnými typy platebních karet z pohodlí domova. Za platbu kartou je k ceně vstupenky připočtený distribuční poplatek, který slouží pro úhradu poplatku těchto platebních metod.

2) Platba bankovním převodem

Rezervaci vstupenek můžete uhradit standartním způsobem – bankovním převodem uvnitř vaší banky. Na email vám zašleme platební pokyny a po doručení platby vám zašleme vstupenky na váš email. POZOR: Nezapomeňte dodržet variabilní symbol pro spárování platby v bance.

3) Hotově na odběrném místě

Vstupenky uhradíte hotově na odběrném místě přímo při předání.

 

Platbu proveďte co nejdříve. Platba musí být na náš účet připsána nejpozději do 48 hodin (započítávají se pouze všední dny). Pokud nám platba do té doby nedorazí, tak rezervace propadá.

V případě změny ceny v rámci cenových vln předprodeje platí stará cena vždy maximálně 3 dny po přeskočení na dražší vlnu. V případě, že nám do té doby nebude zaslána platba, tak rezervace vstupenek propadá.

U bankovního převodu prosím počítejte s délkou převodu minimálně 24 hodin. Platba převodem je možná nejpozději 3 pracovní dny před začátkem akce.

Po připsání peněz na náš účet vám přijde vždy potvrzení o platbě a v příloze emailu vám dorazí také vstupenky. V případě nedoručení prosím zkontrolujte spam, případně nás kontaktujte na emailu: info@tickethome.cz