O nás

TicketHOME.cz je portál zaměřený na systém prodeje a rezervace vstupenek, který lze aplikovat na jakoukoliv událost, kde se vybírá vstupné. Tento systém byl vyvinut na základě konkrétních potřeb pořadatelů a několika letých zkušeností s pořádáním nejrůznějších akcí a festivalů.

V prvé řadě je potřeba zmínit, že my sami jsme také organizátoři téměř desítky akcí ročně a dvoudenního festivalu pro téměř deset tisíc návštěvníků. Díky tomuto jsme nabrali celou řadu zkušeností na kterých jsme začali stavět a vyvíjet z počátku naše vlastní řešení a až časem jsme zjistili, že by toto řešení mohlo zajímat také ostatní pořadatele.

O nás
O nás

Na začátku jsme za tímto systémem hledali zejména finanční úsporu a možnost si systém lehce poupravit pro naše akce na míru. Za tu dobu jsme opravdu detailně zjistili a procesně popsali, co mají někteří organizátoři společného a jak se to dá společně propojit.

Z toho důvodu jsme se rozhodli náš systém postavený kvalitněji a lépe než některé zastaralé řešení dostupné na trhu nabídnout po 3 letech detailního vývoje širšímu využití dalších pořadatelů.

Díky dlouhým letům vývoje a prověřování na vlastních eventech vám nabízíme levné a spolehlivé řešení ticketovacího systému, který lze využít na jakékoliv větší či menší akci, kde se vybírá vstupné.