FM City Fest 2019

Pátek 12. 7. 2019 15:00 | Národní dům - Frýdek Místek
FM City Fest 2019

O AKCI

FESTIVAL, KTERÝ ROZTANČÍ CELÉ MĚSTO!
Vstupenky na webu www.fmcityfest.cz

Chcete zažít jedinečnou festivalovou atmosféru! Připravili jsme ji pro vás, je tady FM CITY FEST! Tím nejlepším z české a slovenské hudební scény vás na dvou scénách ve dvou dnech provedou:

MANDRAGE David Koller Mirai Michal Hrůza Majk Spirit Emma Smetana Pokáč David Stypka & Bandjeez JAKUB DĚKAN BAND Kryštof "Hank" Peuker PSH - Peneři Strýčka Homeboye ROBIN MOOD Light & Love Sebastian The Silver Spoons vypsaná fiXa Pekař (Official site) Portless The Atavists Michal Horkýže Lake Malawi From Our Hands

A novinkou letošního ročníku bude I třetí buskingová stage, která nabídne zážitek v podobě různorodého uměleckého projevu. A průvodci celého festivalu budou Jakub Ohnutek a Monika Dudová.

K tomu všemu pro vás máme připravený bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, dětskou zónu se skákacím hradem, přednáškovou místnost, Radegast Pub, gastro zónu, chill out zónu, stanové městečko, fotokoutek a mnoho dalšího. Aby se nám to do areálu všechno vešlo, zvětšili jsme ho o cca 3 000 m2. Opět se můžete těšit na tribuny pro lepší výhled, LED obrazovky, které budou snímat veškeré dění na pódiu, skvělou světelnou i zvukovou show a neskutečné množství zábavy.

Chceme vám dát vědět, že druhý ročník FM CITY FEST bude DOKONALÝ!
https://www.fmcityfest.cz/co-vam-fm-city-fest-letos-prinese/

I letos se můžete těšit na neziskové organizace, které zpestří festivalové dny a těmi jsou Podané Ruce a nadační fond Helpínek.

Co ještě potřebujete vědět?
Do areálu NEPATŘÍ jídlo, pití, kočárky, kola, deštníky, deodoranty, zbraně a další!!!
Hlídané parkoviště pro návštěvníky bude u vlakového nádraží a bude viditelně označeno.
Pro návštěvníky z daleka je připraveno stanové městečko s vlastním parkovištěm cca 50 m od hlavního areálu

Nejčastější dotazy: https://www.fmcityfest.cz/#askus-section

Více informací naleznete na Instagramu, Facebooku a na našich webových stránkách. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu: info@fmcityfest.cz nebo telefonu: +420 606 607 003.

Web ▶ http://www.fmcityfest.cz/
Facebook ▶ https://www.facebook.com/fmcityfest/
Instagram ▶ https://www.instagram.com/fmcityfest/

Místo konání

Národní dům - Frýdek Místek Palackého 134, 73801 Frýdek-Místek