Mirai - koncert pro auta v Brně (VYPRODÁNO)

Pátek 12. 6. 2020 18:00 | Fotbalový stadion Za Lužánkami
Mirai - koncert pro auta v Brně (VYPRODÁNO)

O AKCI

Po dvou vydařených autokoncertech v Ostravě se kapela Mirai rozhodla přesunout svou velkolepou show pro auta do Brna na legendární fotbalový stadión Za Lužánkami, který dýchá neuvěřitelnou atmosférou. Buďte svědky doposud největšího autokoncertu v ČR a možná i na světě! Lístky na koncert můžete zakoupit na www.tickethome.cz od neděle 24. května 20:00!

Možná už nikdy nebudeš mít možnost vjet autem přímo na stadión, tak doraž!!! :)))

„Technicky to bude probíhat tak, že budeme mít regulérní velkou stage se vší parádou a taky ledkové obrazovky, aby nás fanoušci viděli i z aut, které budou stát dál. Zvuk uslyší pouze přes rádiové vlny a koncert si musí naladit v autě. Když vystoupíte z auta, čemuž chceme i trochu zabránit, vlastně nic neuslyšíte. Je to principiálně jako silent disco, kde máte na mejdanu sluchátka, a když si je sundáte, vidíte jen kroutící se tanečníky v tichu,“ přibližuje koncert Mirai.

Kapela Mirai si uvědomuje, že sedět několik hodin v autech není úplně komfortní, a proto upraví i časový plán akce. Samotné vystoupení Mirai bude v délce cca 90 minut. Začátek koncertu plánují ve 20:00.

Kapacita je omezená, aby byly dodrženy rozestupy a hygienické podmínky. „Zkrátka a dobře, mít na fesťáku auta nebo osoby je rozdíl,“ dodává s úsměvem Mirai.

Nájezd aut bude možný od 18:00 pro ty, co budou chtít být blíž pódiu. Koncert začne ve 20:00, ale je potřeba počítat s drobnou s odchylkou na odbavení aut.

Vstupenky můžete zakoupit od neděle 24. 5. od 20:00 na www.tickethome.cz
Na další živé koncerty se můžete na Mirai těšit na podzim, kdy bude kapela pokračovat v rozjeté tour

Mirai Tour 2020
21. 10. Olomouc (vyprodáno)
22. 10 Olomouc - přidaný termín
24. 10. Karlovy Vary (vyprodáno)
29. 10 Zlín - přidaný termín
30. 10. Zlín (vyprodáno)
6. 11. Jablonec
14. + 15. 11. Krnov
20. 11. Pardubice - přidaný termín
21. 11 - Pardubice (vyprodáno)
22. 11. Plzeň (vyprodáno)

Nejčastější dotazy:
1. Děti do 3 let včetně jsou zdarma.
2. Zvýší-li se plánovaný počet osob v autě, je možnost dokoupit čistě osoby v autě. Dorazí-li někdo z auta později, musí mít svou osobu dokoupenou, a tedy dostane do mailu svůj unikátní QR kód čistě na dokoupenou osobu v autě. Ideální však je dorazit najednou a společně.
3. Nelze zaparkovat auto, odejít z areálu a opětovně se vrátit.

Místo konání

Fotbalový stadion Za Lužánkami Drobného 571/47, 602 00 Brno-Královo Pole