sPOJ ples 2019

Pátek 15. 3. 2019 19:00 | Národní dům - Frýdek Místek
sPOJ ples 2019

O AKCI

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a jazyková škola ve Frýdku-Místku, letos opět spojí síly a uspořádají pro vás sPOJ ples!!! Znáte to... "na sPOJ plese" ... "sejdeme se"

Rádi bychom podpořili další rok sPOJ plesu a společně s vámi se podíleli na ještě lepší zábavě. Říkávalo se, že průmyslovácký ples je ten nejsilnější ze všech a z toho vycházíme, ještě když se k tomu přidá obchodka a jazykovka, tak to rozhodně bude stát za to! Letos to navíc bude ještě silnější, protože společně oslavíme výročí obchodní akademie a průmyslovky.

Připravili jsme si pro vás vynikající program, snažili jsme se vybírat z toho nejlepšího, co současná scéna nabízí, nebudou chybět ani perfektní vystoupení, fotokoutek, koktejl bar, a mnoho dalšího.

Letošní zlatý hřeb večera budou sPOJ hry, kde se utká celkem 45 reprezentantů z 9ti maturitních tříd ve společných sPOJ hrách o titul maturitní třídy roku! Ať už to bude o tom, kdo sní nejrychleji havlíky, udrží pivo, otestuje své chutě, nebo třeba složí rubikovku na čas. Budou to v historii škol první hry, kde se rozhodne, který obor vládne škole!

Stylovým večerem Vás bude provázet 17cti členná orchestrální skupina Big Blast Band, jako hlavní číslo vystoupí skupina LIPO a ROBIN MOOD - současný mladý objev. A co by to bylo za ples, kdyby nevystoupil PSYCHO RHYME. Celý program podtrhnou skvělí DJ's doplněni absolventskými kapelami, které zažily nebo stále zažívají na vlastní kůži studentské lavice.

Jste srdečně zváni, přijďte zavzpomínat na ty nejlepší školní zážitky na třídních výletech, potkejte se s profesory, sejděte se zase po roce se spolužáky a připijte si na nejlepší vzpomínky, co už vám nikdo nevezme.

Máme vyprodáno! Děkujeme a těšíme se na vás!

Rádi bychom tedy vše maximálně zjednodušili tak, abyste si mohli lístek objednat kdykoli a kdekoli, ale krásně vytištěné vstupenky budou k dispozici pouze na vrátnici u jídelny školy.

Cena lístků bude následovná:

První vlna lístků bude stát 199,-Kč VYPRODÁNO
Druhá vlna lístků bude stát 229,-Kč VYPRODÁNO
A třetí vlna lístků bude stát 249,-Kč - VYPRODÁNO
Na místě lístky nebudeme prodávat.

 

Místo konání

Národní dům - Frýdek Místek Palackého 134, 73801 Frýdek-Místek