sPOJ ples 2020 - VYPRODÁNO!

Pátek 20. 3. 2020 19:00 | Národní dům - Frýdek Místek
sPOJ ples 2020 - VYPRODÁNO!

O AKCI

Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a jazyková škola ve Frýdku-Místku, letos opět spojí síly a uspořádají pro vás sPOJ ples!!! Znáte to... "na sPOJ plese" ... "sejdeme se"

Rádi bychom podpořili další rok sPOJ plesu a společně s vámi se podíleli na ještě lepší zábavě. Připravili jsme si pro vás vynikající program, snažili jsme se vybírat z toho nejlepšího a nebudou chybět ani perfektní vystoupení, fotokoutek, koktejl bar, a mnoho dalšího.

Letošní zlatý hřeb večera bude druhý ročník sPOJ her, kde se utkají reprezentanti z maturitních tříd ve společných sPOJ hrách o titul maturitní třídy roku! Máme zase připravené společné disciplíny!

Stylovým večerem Vás bude provázet 17cti členná orchestrální skupina Big Blast Band, skupina Kaczi, která slaví zajímavé úspěchy (původem z obchodky) a nebude chybět ani PSYCHO RHYME. Celý program podtrhnou skvělí DJ's doplněni absolventskými kapelami, které zažily nebo stále zažívají na vlastní kůži studentské lavice.

Jste srdečně zváni, přijďte zavzpomínat na ty nejlepší školní zážitky na třídních výletech, potkejte se s profesory, sejděte se zase po roce se spolužáky a připijte si na nejlepší vzpomínky, co už vám nikdo nevezme.

Rádi bychom tedy vše maximálně zjednodušili tak, abyste si mohli lístek objednat kdykoli a kdekoli, ale krásně vytištěné vstupenky budou k dispozici pouze na vrátnici u jídelny školy.

Cena lístků bude následovná:

První vlna lístků bude stát 200,-Kč  - VYPRODANO!
Druhá vlna lístků bude stát 230,-Kč - VYPRODÁNO!
A třetí vlna lístků bude stát 250,-Kč - VYPRODÁNO!
Na místě lístky nebudeme prodávat.


Sdílejte a přihlašujte se na naší FB události, abychom věděli, s kým se napevno počítá:)

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Místo konání

Národní dům - Frýdek Místek Palackého 134, 73801 Frýdek-Místek